2015 Kasko Teklifi

Araç kasko fiyatları her yıl yeniden düzenlenmekte ve araç kasko sigorta şirketleri tarafından araç sahiplerine kasko teklifi olarak sunulmakta, 2013 kasko teklifi de araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfalarında yer almaktadır. Araç sahipleri, araçlarını güvence altına almak için kasko sigorta şirketlerinin web sayfalarından kasko teklifi alarak incelemektedir.

Araç kaskosu yaptırmak isteyen araç sahipleri 2015 kasko teklifini araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfasına araç marka ve modelini, bulunulan ili ve ruhsat numarasını girerek bulunduğu yerden, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde online teklif almaktadır. Kasko teklifleri farklı riskleri içeren paketler halinde sunulmakta ve araçlar kasko paketinde yer alan risklere karşı tam olarak veya kısmi olarak korunmaktadır.

2015 kasko teklifi standart kasko paketi, full kasko paketi, ek teminatlı kasko paketi sunmakta ve araç sahipleri riskleri ve fiyatları inceleyerek kasko paketi seçmektedir. Birden fazla kasko sigorta şirketinden teklif alan araç sahibi en uygun fiyat teklifini veren araç kasko sigorta şirketine kasko yaptırmaktadır.