Araba Kasko Teklifi

Araba sahipleri, küçümsenemeyecek miktarda ücretler ödeyerek almış oldukları arabalarını araç kaskosu yaptırarak birçok riske veya bütün risklere karşı araçlarını korumakta ve ilk önce araba kasko teklifi alarak kasko yaptırmak için ilk adımı atmaktadır. Araç kasko sigorta şirketi web sayfası üzerinden araba kasko teklifi alınmaktadır.

Araç sahipleri hızlı, pratik, zahmetsiz bir şekilde bulunduğu yerden araç kasko sigorta web sayfasına girmekte, araç marka ve modelini, aracın bulunduğu ili ve araç ruhsat numarasını girerek online araba kasko teklifi almaktadır. Kasko teklifi paketler halinde düzenlenmekte, paketler farklı risk grubundan oluşmaktadır. Full kasko paketi, standart kasko paketi, ek teminatlı kasko paketini sunulmakta ve araç sahipleri kasko paketlerini inceleyerek uygun paketi seçmektedir.

Standart kasko paketi araçları çarpma çarpılma, yuvarlanma, yanma, çalınma ve çalınmaya teşebbüs risklerine karşı güvence altına almaktadır. Araçları kısmi olarak korumaktadır. Full kasko paketi standart kasko paketi dahil, birçok ek riskleri de içermektedir ve full kasko paketi ile araçlar bütün risklere karşı teminat altına alınmaktadır.