En Uygun Kasko Teklifi

Araç kasko sigorta şirketleri isteğe bağlı araç kasko sigortası ile ticari araçları, resmi araçları, özel araçları risklere karşı güvence altına almakta ve araç sahipleri için en uygun kasko teklifi sunmaktadır. Kasko tekliflerini farklı risk gruplarından oluşan kasko paketleri hazırlayarak sunmaktadır. Araç kasko sigorta fiyatları her yıl yeniden düzenlenmektedir.

Araç sahipleri araçlarını güvence altına almak için araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfaları üzerinden kasko teklifi almakta ve en uygun kasko teklifi için almış oldukları teklifleri inceleyerek karşılaştırmaktadır. Birden fazla kasko sigorta şirketinin web sayfası üzerinden zahmetsiz ve kolay bir şekilde online kasko teklifi almaktadır.

En uygun kasko teklifi araçları çarpma, çarpılma, devrilme, düşme, yuvarlanma, yanma, çalınma ve çalınmaya teşebbüs risklerine karşı güvence altına alan standart kasko için sunulmakta ve araç kısmi olarak korunmaktadır. Full kasko aracı tüm risklere karşı korumaktadır. Ayrıca kasko sigorta şirketleri fiyatları arasında da az da olsa fiyat farklılıkları bulunmaktadır ve araç sahipleri en uygun kasko teklifini sunan kasko sigorta şirketini seçmektedir.