Kasko Teklifi Almak İstiyorum

Araç kasko sigortası ile araçlar birçok riske karşı teminat altına alınmakta ve araç sahipleri araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfası üzerinde bulunan kasko teklifi almak istiyorum seçeneğinden kasko teklifi alarak araç kasko ücretlerini incelemektedir. Araçların karşılaşacağı riskler farklı sigorta paketleri ile araç sahibine sunulmaktadır. Standart kasko paketi, full kasko paketi, ek teminatlı kasko paketi olarak düzenlenmektedir. Full kasko paketi araçları bütün risklere karşı koruduğu için avantajlı bir paket olmakta, standart kasko paketi ise araçları kısmi olarak korumaktadır.

Araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfasından kasko teklifi almak istiyorum seçeneği ile kasko paketleri fiyatlarını inceleyen araç sahipleri, aynı zamandan birden fazla kasko sigorta şirketinden teklif almaktadır. Kasko teklifi almak hızlı ve zahmetsiz bir şekilde olmakta ve araç sahipleri araç marka ve modelini, aracın bulunduğu ili ve araç ruhsat numarasını girerek alınmaktadır.

Araç sahipleri almış oldukları kasko teklifini inceleyerek uygun kasko paketini ve en ucuz kasko teklifini sunan araç kasko şirketini belirledikten sonra araç kasko sigorta şirketine giderek araç kasko sigorta poliçesini imzalamakta, prim ödemesi yapmaktadır. Araç kasko sigortası poliçesinde yazılı olan risklerden biri, birkaçı veya tamamı gerçekleştiğinde araçta meydana gelen hasar bedeli, araç kasko sigorta şirketi tarafından araç sahibine ödenmektedir. Araç kasko sigortası isteğe bağlı sigortalar arasında yer almaktadır ve süresi 1 yıldır. Araç sahipleri istedikleri takdirde yeniden kasko sigortası yaptırarak araçlarını güvence altına almaktadır.