Online Kasko Teklifi

Araçlar karşılaşabilecekleri risklere karşı araç kasko sigortası yapılarak güvence altına alınmakta ve araç sahipleri araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfaları üzerinden online kasko teklifi alarak uygun kasko paketini seçmektedir. Araç sahiplerine sunulan kasko paketleri arasında standart kasko, full kasko veya tam kasko, ek teminatlı kasko paketi bulunmaktadır. Full kasko paketi araçları bütün risklere karşı teminat altına alırken, standart kasko paketi kısmi olarak teminat altına almaktadır.

Online kasko teklifi hızlı, pratik ve zahmetsiz bir şekilde araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfası üzerinden araç marka ve modeli, aracın bulunduğu il, araç ruhsat numarası girilerek alınmaktadır. Online olarak alınan kasko teklifi araç sahiplerinden fiyat ve içerik olarak incelenmekte ve aynı zamanda birden fazla araç kasko sigortası web sitesinden alınabilmektedir.

Online kasko teklifi alan, inceleyen araç sahipleri uygun kasko paketi ve en ucuz kasko teklifi sunan araç kasko sigortasını seçmektedir. Seçmiş olduğu araç kasko sigorta şirketine giden araç sahibi, araç kasko sigortası poliçesini imzalamakta ve prim ödemesi yapmaktadır.