Ucuz Kasko Teklifi

Araç sahipleri yüklü miktarda ücretler ödeyerek almış oldukları araçları karayollarında, ev önünde, otoparkta karşılaşılabilecek risklere karşı korumak için araç kaskosu yaptırmakta ve ucuz kasko teklifi veren araç kasko sigorta ile poliçe imzalamaktadır. Araç kasko sigorta şirketleri tarafından hazırlanan kasko paketlerinde farklı riskler yer almaktadır.

Araç sahipleri en ucuz kasko teklifi veren araç kasko sigorta şirketini seçmek için birden fazla kasko sigorta şirketinden teklif almaktadır. Kasko teklifi internet üzerinde bulunan web sayfasından online olarak hızlı ve pratik bir şekilde alınmaktadır. Standart kasko, full kasko, ek teminatlı kasko paketleri sunulmakta ve araçlar kısmi veya tüm risklere karşı teminat altına alınmaktadır.

Ucuz kasko teklifi standart kasko paketi için sunulmaktadır. Standart kasko paketi ile araçlar çarpma, çarpılma, devrilme, düşme, yuvarlanma, yanma, çalınma ve çalınmaya teşebbüs risklerine karşı güvence altına alınmaktadır. Full kasko ise araçları bütün risklere karşı güvence altına almaktadır. Araç sahipleri birden fazla kasko sigorta şirketinden teklif alarak en ucuz kasko teklifi veren araç kasko sigorta şirketine giderek araç kasko sigorta poliçesi imzalamakta ve prim ödemesi yapmaktadır.